40

Czym się zajmujemy?

Astma oskrzelowa

Chorujesz na astmę? Przyjmujesz leki w aerozolu albo twój lekarz zamierza Ci je zlecić?

Możemy dostosować sposób przyjmowania leków, tak aby najskuteczniej dostawały się tam, gdzie znajduje się źródło Twojego problemu. Poświęcimy czas żebyś prawidłowo przyjmował leki. Dzięki temu wystarczą Ci mniejsze dawki i ograniczysz możliwość wystąpienia skutków ubocznych.

Czujesz, że astma ogranicza twoje życie? Nie wiesz co zrobić, kiedy odczuwasz duszność?

Pomożemy Ci samodzielnie radzić sobie z chorobą, nauczymy Cie prawidłowo oddychać i przerywać ataki duszności bez użycia leków. Dzięki nam poczujesz, że masz kontrolę nad swoim organizmem i możesz sam sobie poradzić. Poradzimy Ci co zrobić, żeby nadal uprawiać sport.

Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc [POChP]

Chorujesz na POChP? Przyjmujesz leki w aerozolu albo twój lekarz zamierza Ci je zlecić?

U osób z POChP drogi oddechowe mogą być zwężone w różnych miejscach albo mogą się zapadać na skutek wiotkości i rozedmy. Sprawdzimy dokładnie jak zbudowane są Twoje aby lek, który zażywasz docierał tam gdzie jest potrzebny i nie pogarszał Twojego samopoczucia. Nowoczesna diagnostyka obrazowa pozwala na to by każdy pacjent był leczony indywidualnie w zależności od stwierdzonych u niego zmian chorobowych a nie według schematów.

Czujesz że duszność coraz bardziej cię ogranicza? Nie wiesz co zrobić żeby nie tracić samodzielności i radości  życia?

Jest wiele sposobów, dzięki którym możesz radzić sam sobie! Odpowiednio oddychając możesz wytrzymać dłuższy i bardziej intensywny wysiłek. Regularna aktywność fizyczna pozwoli Ci odzyskać siły i przedłużyć życie. Pomożemy Ci rozpocząć ćwiczenia i poradzimy jak zwiększać swoją sprawność. W każdym przypadku zbadamy Cię dokładnie i otoczymy Cię kompleksową opieką uwzględniając Twoje cele i możliwości

Drukuj stronę Drukuj stronę
WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ